Walne zebranie członków OSP Chłapowo

Sebastian 18 lutego 2012 komentarze (0)

17 lutego w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Chłapowie odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków OSP Chłapowo. Na zebraniu nie zabrakło także komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Pucku st. kpt. Bartłomieja Mollina, Radnych Miasta Władysławowa oraz Pani sołtys Anity Becker.

W minionym roku w powiecie puckim doszło do 1243 zdarzeń, z czego zaledwie 21% to pożary. Główną przyczyną takich statystyk były anomalie pogodowe.

„Jakby zliczyć dziesięć najgorszych dni w ubiegłym roku, to podczas tych dziesięciu dni było ponad czterysta zdarzeń.” – mówi komendant Państwowej Straży Pożarnej w Pucku st. kpt. Bartłomiej Mollin.

Podczas zebrania które otworzył prezes OSP dh Roman Renusz przedstawiono sprawozdania finansowe z działań sekcji ratowniczo gaśniczej oraz prac zarządu i komisji rewizyjnej. Strażacy z Chłapowa podczas inspekcji PSP uzyskali 57 punktów na 60 możliwych. Był to najlepszy wynik w powiecie puckim.

„Pozytywnie oceniam waszą gotowość bojową. Jeżeli zdecydujecie się kupić samochód to na moje wsparcie możecie liczyć. Wiem, że wasza jednostka będzie się pięknie rozwijać czego wam życzę.” – mówi komendant Państwowej Straży Pożarnej w Pucku st. kpt. Bartłomiej Mollin.

Naczelnik OSP Jan Potrykus nagrodził najbardziej aktywnych w minionym roku strażaków, oraz przedstawił zakres prac gospodarczych na terenie remizy, które strażacy w większości wykonali we własnym zakresie, w ramach czynu społecznego.hosting i administracja: Ibw.pl

Na skróty: Blog Zaproponuj wpis Wymiana linkami Dla Strażaka, Redaktora i Zarządu

©  2004 - 2023   strazak.net   Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Chłapowie

środa, 29 listopada 2023, 06:29, stoper:0,005s., sql:4